Historia naszej marki

Msnoo w czasach Pandemii…

Msnoo to Polska firma. Założyliśmy sklep internetowy skladanaslomka.pl, żeby dostarczać Państwu produkty zgodne z naturą. Wprowadziliśmy bezpieczne miękkie i wielorazowe słomki, które przyczyniają się do eliminowania plastiku na naszej planecie. Jedna słomka zastępuje nawet do 1000 plastikowych.

Jednak wraz z rozpoczęciem naszej misji nastała Pandemia…

Pandemia to początkowo czas niepokoju, strachu i stagnacji. Ruch w sklepie zamarł, a my zaczęliśmy szukać rozwiązania. Zadawaliśmy sobie pytanie Co zrobić żeby kontynuować naszą misję i przetrwać?

Po kilku tygodniach poszukiwań udało się! Udało się znaleźć rozwiązanie jak to wszystko połączyć.

Wprowadziliśmy do sklepu ekologiczne lniane maseczki. Maseczki wielokrotnego użytku naturalne i w pełni bezpieczne dla skóry. Produkt, który docenili klienci. Najlepszą zaletą według państwa jest „delikatność (dla wrażliwej skóry) materiału, z którego wykonana jest maseczka”.

Pulsoksymetr Certyfikowany

Pulsoksymetr - jak się tu znalazł ?

Dzięki tym pozytywnym emocjom jakie towarzyszyły nam przy rozmowach z Wami klientami postanowiliśmy poszukiwać kolejnych możliwości i rozwiązań.

Na początku listopada jak Państwo pamiętają otrzymaliśmy wszyscy informację, że pojawił się sprzęt pośrednio ratujący życie. Pozwalający monitorować najważniejsze parametry krwi.

Pulsoksymetr napalcowy.

Z trwogą obserwowaliśmy jak poraz kolejny wykorzystywana jest ta sytuacja przez przemysł medyczny międzyinnymi apteki… na początku narzucane były 500-1000% marże!

Dzięki naszej kampanii lnianych maseczek poznaliśmy wielu zaufanych krajowych i zagranicznych producentów. Udało nam się zdobyć certyfikowany produkt bezpośredników, możemy zaoferować sprawdzony sprzęt w hurtowej cenie.

Postanowiliśmy być bliżej Państwa potrzeb...

Teraz znów możemy odwdzięczyć się państwu za zaufanie i dostarczyć odrobinę spokoju i bezpieczeństwa, które gwarantuje pulsoksymetr. Sprzedawany przez nas sprzęt jest dostarczany do lekarzy i szpitali.

ZA CO CENIĄ NAS CENIĄ?

Nasi klienci doceniają jakość oferowanych produktów oraz szybkość realizacji zamówień. 98% z państwa otrzymuje przesyłki na drugi dzień od zakupu. Dziękujemy za zaufanie.

Liczymy, że już w krótce znów będziemy mogli skupić się w 100% na naszej misji wprowadzania do życia codziennego „produktów zgodnych z naturą”.