Skip to main content
0

Wyczekiwany projekt – składana słomka

Składana słomka MsNoo to na pewno nasz kluczowy projekt. Poświęciliśmy jej wiele dni planowania, dlatego jest to tak dopracowany produkt. Chcielibyśmy, aby wszyscy użytkownicy naszych ekologicznych słomek przede wszystkim czuli się docenieni. Docenieni jakością wykonania użytkowanego przez nich produktu. Docenieni rodzajem materiałów specjalnie wyselekcjonowanych i dobranych w trakcie procesu planowania naszej metalowej słomki.

Składana słomka – budowa

W wykonaniu naszej składanej słomki zastosowaliśmy 3 składniki:

  • materiał wheat
  • stal chirurgiczna
  • silikon medyczny z certyfikatem FDA

Te materiały są bezsprzecznie najlepszym możliwym rozwiązaniem na rynku. Dzięki zastosowaniu materiału pochodzącego z pszenicy (wheat) prawdopodobnie pierwszy raz użytego do budowy słomki w Europie. Nasze opakowanie jest w pełni biodegradowalne. Dlatego nasi klienci, mogą korzystać z naszej metalowej ekologicznej słomki bez obaw o środowisko.

Składana słomka Pinky Biodegradowalne Etui

Nasza metalowa ekologiczna słomka została przede wszystkim zaprojektowana z myślą o łatwości korzystania z niej w każdej sytuacji. Dzięki swojej budowie składa się ona na 4 części, to pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. Dodatkowo sam proces rozkładania słomki jest bardzo satysfakcjonujący i przyjemny. Dlatego też wiele osób, zanim napije się z naszej ekologicznej słomki, najpierw godzinami testuje proces jej wyciągania z pudełka.


Jednak komfort korzystania to nie tylko rozkładanie i picie, to również czyszczenie. Zadbaliśmy również o ten element. Znów musimy wspomnieć o zastosowanych materiałach, nadają się one idealnie do mycia w zmywarce. Dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas i zawsze będziesz mieć w pełni czystą sterylną słomkę. Do pudełka dołączyliśmy, również specjalnie zaprojektowany czyścik. Dzięki niemu możesz wyczyścić wnętrze słomki w 2 sekundy w każdej chwili ! „To niesamowite” prawdopodobnie najczęściej wymawianu komplement przez użytkowniczki naszych składanych słomek MsNoo!

wielorazowa słomka Pinky łatwe czyszczenie