Skip to main content
0

Kim jest Ania?

Cześć, nazywam się Ania. Jestem mamą 2 dzieciaków Amelia 3 lata i Olaf 5 lat. Moje szkraby mają pełno energii  dlatego bardzo często chodzimy na spacerki. Ponadto interesuje się nowinkami, ochroną środowiska, modą i sportem. Jestem taka odlotową fitness mamuśką (tak naprawdę wiecie pewnie, że prawda jest inna, czasem nie mam siły, bywają gorsze dni, a kompleksy nie są mi obce… No ale cóż, można sobie czasem pomarzyć, że jest się ideałem ?).

Moment odkrycia

Pewnej niedzieli wieczorem gdy dzieci już poszły spać natknęłam się na reklamę składanej słomki firmy MsNoo. Słomki, która według wyczytanych przeze mnie informacji zastępuje do 1000 plastikowych słomek (tych toksycznych plastikowych słomek, którego obrazu zabitych przez nie fok nie mogę wymazać z pamięci). Już ta informacja wzbudziła moją ciekawość. Dalej dowiedziałam się że jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów odpornych na temperatury od -30 do 210 stopni, to robiło wrażenie. Ale najlepsze było jeszcze przede mną, zobaczyłam na filmiku jak ta słomka działa! Tak działa! Tą słomkę, można normlanie rozkładać i składać, chować do pudełeczka i wyciągać. Moment wyciagnięcia jest najbardziej efektowny. To taki efekt wow, musicie drogie Panie same zobaczyć.

Elasciaki zestaw

Zaskakująca oferta miękkich słomek

Przeglądając ofertę składanej słomki MsNoo, moją uwagę przykuł jednak odnośnik do Elaściaków. Czyli silikonowych kolorowych słomek dla dzieci. Kliknęłam przeniosłam się na nową stronę i od razu się zakochałam, a co za tym idzie zapomniałam o składanej słomce.(i to mógłbyć duży błąd ale o tym za moment) Od razu pomyślałam o Olafie i Amelce. Miękkie giętkie słomki, które przyciągają wzrok każdego dziecka. Idealny produkt dla matki wychodzącej z dziećmi na spacery. Ucieszyłam się, że od teraz unikanie bakterii, podczas picia z butelek i kubeczków, będzie „dziecinnie” łatwe.

Ponadto słomki maja tak duże otwory, że nawet gęste soki, dzieci spożywają z łatwością.

Olaf i Amelka mają swoje ulubione kolory, i każdy chętnie korzysta z Elaściaków. Amelka często gryzie swoją słomkę, ale silikon medyczny, z którego jest stworzona jest dosyć odporny na jej „umiejętności” ?. Ponadto słomki maja tak duże otwory, że nawet gęste soki, dzieci spożywają z łatwością. Fajne jest, też to że po użyciu wystarczy trochę wody oraz czyścik MsNoo, który dołączany jest do zestawu i słomka jest jak nowa. Lubię, też Elaściaki wrzucić do zmywarki, żeby je wyparzyć. Do tej pory myłam je tak około 30x i nie straciły nic ze swoich jedwabistych kolorów.

Trochę się rozpisałam… no ale tak mam jak coś mnie chwyci za serce, zresztą zobaczycie to za chwilę, ponieważ nawiążemy do głównego tematu z jakim dziś do Was przychodzę. Mianowicie, miałam szczęście, albo szczęściem było to, że sklep MsNoo jest tak sprytnie skonstruowany ? ponieważ(będąc w sklepie internetowym) już chciałam dokonać zamówienia Elaściaków dla dzieciaków, i wyskoczyła mi informacja, że składana słomka, którą wcześniej oglądałam, nadal tam jest i czeka na mnie. Wiecie jestem kobietą, pomyślałam, i tak płacę za przesyłkę, to dla siebie też cos dorzucę i zamówiłam MsNoo Sally.

Już jest! Paczka od kuriera.

Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, jaką siłę można zamknąć w małym eleganckim przedmiocie, jakie on może mieć dobry wpływ na moje życie. Był wtorek dostałam sms od inpostu, że moja paczka już jest (wiecie, że wtorek niby raz w tygodniu, tak naprawdę takie smsy dostaję prawie codziennie „w końcu jestem kobietą” ? ? ). Poszłam z moimi szkrabami odebrać paczkę. Okazało się, że to przesyłka od MsNoo. Po powrocie do domu, otworzyłam ją i zobaczyłam, że do mojej składanej słomki dołączony był krótki liścik. „Niech ta słomka będzie mikromomentem dla Ciebie, zawsze gdy weźmiesz ja do ręki i będziesz rozkładać. Niech będzie wyzwalaczem dobrej energii. Życzymy Ci tego Aniu rodzina MsNoo. Miłego dnia”. Utkwiło mi to w głowie nie powiem. Zastanawiałam się jak słomka może być momentem czy mikromomentem i co to jest?

Mikromomenty – przywilej i obowiązek każdej kobiety.

Slomka MsNoo Sally wygląd bokiem

Wykonanie słomki było niezwykle estetyczne, to bardzo mi się spodobało, a jej zgrabne pudełeczko idealnie mieściło się w mojej ręce.

Na początku używania słomki przyjemność sprawiało mi, gdy chodziłam na spacer z dziećmi, i znajdywałam chwilę żeby usiąść na ławeczkę odetchnąć. Wyciągałam wtedy swój ulubiony napój oraz rozkładałam swoją Sally MsNoo. Po kilku takich wypadach przypomniała mi się karteczka dołączona do słomki, i wtedy zrozumiałam. Proces wyciągania i korzystania ze słomki wprowadza mnie w bardzo dobry relaksujący nastrój. Moje ciało się odprężą, ponieważ kojarzy, że jest to teraz chwila dla mnie samej (często jest to tylko 5 min), bardzo relaksująca chwila.

Składana słomka – wyzwalacz szczęścia

Słomka jest moim wyzwalaczem szczęścia, generatorem pozytywnego nastroju. Dzięki niej, zamieniam 5min wolnego czasu, w mikrochwilę dla samej siebie. . To chwila tylko dla mnie. Moment rozkładania słomki jest tylko dla mnie. Moment jej pakownia i rozkładania to rytuał, który wprowadza mnie w dobry nastrój. Drogie Panie, Kobiety, Mamy, Fitnesiaczki ? mikromomenty to chwile, na które zasługuje każda z nas, i które powinna każda z nas mieć codziennie! Mikro momenty dla mnie pozwala wywołać piękna ekologiczna słomka MsNoo, która wprowadza mnie w cudowny nastrój. Samo trzymanie w ręku jej zgrabnego pudełeczka oraz sposób rozkładania, wystarczają, żebym czuła się zdecydowanie lepiej. Pamiętajcie, żeby otaczać się dobrymi ludźmi oraz dobrymi przedmiotami wyzwalającymi pozytywną energię.

Ania

Ps. Napisałam ten list do Was, przesyłając go na skrzynkę pocztową sklepu, który dostarczył piękne kolorowe Elaściaki oraz składaną słomkę Sally MsNoo.

Odpowiedź od redakcji skladanaslomka.pl i marki MsNoo: Jesteśmy poruszeni tą historią i jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do niesienia dobrej pozytywnej energii każdego dnia. Z tej okazji, każdy kto zamówi u nas produkty otrzyma porcję dobrej energii gratis ? 

Dodatkowo kod: „mikromomenty” -15% na zakupy u nas